Kontakt oss

Vårt team

Astrid Eidhammer Hjelmeland
Astrid Eidhammer Hjelmeland
Dagleg leiar
(+47) 971 94 788astrid@omegadesign.no
Judith Sørhus Litlehamar
Judith Sørhus Litlehamar
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
(+47) 976 74 459judith@omegadesign.no
Maria Djuve Vågen
I permisjon
Maria Djuve Vågen
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
(+47) 928 08 424maria@omegadesign.no
Jenny Henriksen Leite
Jenny Henriksen Leite
Prosjektmedarbeidar
(+47) 926 35 756jennyhl@omegadesign.no
Sveinung Bjelland
Sveinung Bjelland
Grafikar og kundekontakt
(+47) 478 93 066sveinungb@omegadesign.no
Irene Landa
Irene Landa
Senior designar
(+47) 930 37 280irene@omegadesign.no
Erich Monteiro
Erich Monteiro
Grafisk designar og web-utviklar
(+47) 951 64 082erich@omegadesign.no
Terje Hodne
Terje Hodne
Grafisk designar og web-utviklar
(+47) 952 67 886terje@omegadesign.no
Marie Jastrey Albertsen
Marie Jastrey Albertsen
Grafisk designar
(+47) 454 13 638marieja@omegadesign.no
Linn-Henny Andersen
Linn-Henny Andersen
Designar og digital marknadsførar
(+47) 455 19 433linnhenny@omegadesign.no
Christine Rødne Brataas
Christine Rødne Brataas
Annonseansvarleg
(+47) 900 77 462christine@omegadesign.no
Frode Bødtker
Frode Bødtker
Lærling
frode@omegadesign.no
Elin Sørheim
I permisjon
Elin Sørheim
Filmprodusent
(+47) 411 26 401elins@omegadesign.no
Kristian Risanger
Kristian Risanger
Tekstforfattar og filmjournalist
(+47) 980 90 792kristianr@omegadesign.no
Espen Gjendem
Espen Gjendem
Systemutviklar
(+47) 406 47 684espeng@omega.no
Jostein Skaar
Jostein Skaar
Systemutviklar
(+47) 473 50 821josteinsk@omega.no